NetSarang

Günümüzün Ağ Ortamları için Güvenli Bağlantı Çözümleri

NetSarang
Ürünler

NetSarang Computer, küresel piyasada güvenli bağlantı çözümleri geliştirmekte, pazarlamakta ve desteklemektedir. PC-to-Unix ve PC-to-Linux için PC X server ve SSH istemci yazılımı ailesini geliştirmiştir. Kendi TCP/IP ağ teknolojisini diğer Internet çözümlerinde kullanmaktadır. Şirket dünya çapında 90’dan fazla ülkeye kendi ürün ve hizmetlerini sunmaktadır..

1997 yılında kuruluşundan bu yana, Xmanager, NetSarang Computer‘in küresel piyasada çapraz platform entegrasyon çözümü konusunda lider bir sağlayıcı olarak tanınmasını sağlayan yenilikçi bir ürün haline gelmiştir. Platformlar arası entegrasyon çözümü, müşterilere uzak sunucu sistemleri, uzak uygulamaları denetleme olanağı ve herhangi bir aygıt üzerindeki heterojen sistemler arasında dosya ve baskı işlerini aktarma yeteneği sağlar. Böylece, tüm bilgisayar kaynaklarını bütün bir ağ bilgisayar ortamı olarak bütünleştirmek mümkün olur.

Linux ve Unix sistemleri genellikle profesyonel kullanıcılar tarafından dünya çapında milyonlarca insana Internet hizmetleri ve önemli sunucu uygulamaları sağlamak için kullanılır. NetSarang şirketlere ve müşterilere uzak sunuculara erişim ve yönetim için gerekli olan güvenli ve endüstri düzeyinde güvenilir yazılım araçları sağlıyor. Aslında sunucu sistemlerin ve uygulamaların çoğu Xmanager®, Xshell, Xftp ve Xlpd gibi NetSarang‘ın bir ya da birden fazla ürünüyle yönetilebilmektedir. NetSarang ürünleri, müşterilerin karmaşık ağ ortamıyla uğraşmadan, bilgisayar kaynaklarına kolay ve güvenli bir şekilde erişmelerini ve aktarmalarını sağlıyor.

Ürünler

XMANAGER 7
XSHELL 7
XFTP 7
XLPD 7

Xmanager Enterprise bütünsel ağ bağlantısı paketidir. Bu paket, yüksek performanslı bir PC X sunucusu, OpenGL (GLX) desteği, 3D donanım hızlandırması, güvenli terminal emülatörü, dosya transferi istemcisi ve LPD yazıcı sunucusu ile birlikte gelir. Xmanager Enterprise 4, 3D X uygulamalarının daha hızlı çalışmasını ve SSH ve TELNET üzerinden uzak terminale güvenli erişimi, SFTP / FTP üzerinden uygun dosya transferini ve uzaktaki belgelerin LPD ile yerel olarak yazdırılmasını sağlar. Xmanager Enterprise paketi içindeki tüm uygulamalar, en üst düzeyde birlikte çalışabilirliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tüm uygulamalar NetSarang tarafından sıfırdan geliştirilmiştir. Bu nedenle, NetSarang’dan, deneyimli teknisyenleriyle uzman teknik destek beklemek hakkınızdır.

Xmanager, 10 yılı aşkın süredir, dünya çapında tüm iş ve eğitim sektörlerindeki 1.000.000’dan fazla müşteriye ağ bağlantı çözümleri sağlamaktadır.

Xshell; SSH, SFTP, TELNET, RLOGIN ve SERIAL’ı destekleyen güçlü bir terminal emülatörüdür. Ücretsiz alternatiflerinde bulunmayan endüstri lideri performans ve özellikler sağlar. Kurumsal kullanıcıların yararlı buldukları özellikler olarak; sekmeli ortam, dinamik port yönlendirme, özel tuş eşleştirme, kullanıcı tanımlı düğme, VB komut dosyası, 2 baytlık karakterleri görüntülemek için UNICODE terminali ve uluslararası dil desteği sayılabilir.

Xftp, MS Windows platformları için güçlü bir FTP ve SFTP dosya transfer programıdır. Xftp, Unix/Linux ve Windows bilgisayarlar arasında güvenli dosya transferi olanağı sağlar. Doğrudan düzenleme, birden çok bölme, klasör senkronizasyonu, FXP desteği, sunucudan sunucuya transfer ve 3. parti editörü entegrasyonu gibi güçlü özellikler sunar.

Xlpd, MS Windows platformları için bir LPD (Line Printer Daemon) uygulamasıdır. Xlpd ile, yazıcı bağlı yerel bilgisayarınız, çeşitli uzak sistemlerden gelen yazdırma işlerinin bir ağ ortamında işlendiği bir yazıcı sunucusu olur.

Netsarang hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın