MAXQDA

Araştırma Yolculuğunuza Hızlı Başlayın

Maxqda
Ürünler

MAXQDA‘nın arkasındaki şirket olan VERBI Software GmbH, merkezi Berlin, Almanya’da olup, 150’den fazla ülkede binlerce araştırmacıya hizmet vermektedir. MAXQDA, dünyanın en prestijli üniversiteleri, önde gelen araştırma kurumları ve küresel şirketler tarafından kullanılmaktadır.

“Her şey seksenlerin ortasında başladı, hala dev bilgisayar kuşağı ile çalıştığımız zamanlar. Daha sonra, 1989 ilkbaharında, MAX’in ilk sürümü Kişisel Bilgisayar için yayınlandı. O zamandan beri neredeyse her yıl yeni ve geliştirilmiş sürümleri piyasaya sürdük.”

Prof. Dr. Udo Kuckartz, MAXQDA’nın Yaratıcısı

MAXQDA Nedir?

MAXQDA, nitel ve karma yöntemlerle araştırma için dünya lideri bir yazılım paketidir. Bu alandaki en kapsamlı programlardan biridir ve dünya genelinde 150’den fazla ülkede binlerce araştırmacı tarafından kullanılmaktadır.

MAXQDA, verilerinizi toplamanıza, düzenlemenize, analiz etmenize, görselleştirmenize ve yayınlamanıza yardımcı olur. Temellendirilmiş kuram, literatür taraması, keşfedici piyasa araştırması ve nitel içerik analizleri dahil olmak üzere çeşitli metodolojik çerçeveleri destekleyerek size istediğiniz şeyi, istediğiniz şekilde analiz etmede maksimum esneklik sunar.

MAXQDA ayrıca, gittikçe artan çeşitlilikte veri türleri aralığını analiz etme özgürlüğü sunar. Belgeleri, PDF dosyalarını, tabloları, görüntüleri, medya dosyalarını, Twitter iletilerini, YouTube yorumlarını, coğrafi referansları, bibliyografik verileri ve daha fazlasını içe aktarabilir ve bunları hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmeye başlayabilirsiniz.

Ürünler

MAXQDA

Standart

MAXQDA

Plus

MAXQDA

Analytics Pro

MAXQDA

Reader

MAXQDA hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın