E-iceblue

Ofis Geliştirme Uzmanınız

E-iceblue
Ürünler

E-iceblue Co. Ltd., .NET, Java ve WPF geliştirme bileşenlerinin satıcısıdır, geliştiricilerin dosyalarıyla .NET, Java ve WPF uygulamalarıyla ilgilenmeleri için muazzam bir potansiyel sunmaya adanmıştır.

Bileşenlerimiz, Fortune 500 şirketlerinin çoğu tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. E-iceblue‘nun ana geliştiricileri, yüksek performanslı, yüksek kaliteli .NET, Java ve WPF bileşen teknolojisi geliştirme konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Her gün, altmıştan fazla ülkede, her türden şirketten 400.000’in üzerinde geliştirici, E-iceblue ürünlerinden yararlanmakta ve müşterilerine daha verimli ve güvenilir uygulamalar sunmaktadır.

Ürünler

.Net
XAML
Java

Spire.Doc

Word belge dosyalarını herhangi bir .NET (C #, VB.NET, ASP.NET, .NET Core, Xamarin) uygulamasında hızlı ve yüksek kaliteli performansla oluşturmak, okumak, yazmak, dönüştürmek ve yazdırmak için tasarlanmış profesyonel bir Word .NET kitaplığı.

Spire.XLS

Her tür .NET (C #, VB.NET, ASP.NET, .NET Core, Xamarin) uygulamasında Excel dosyalarını oluşturmak, okumak, yazmak, dönüştürmek ve yazdırmak için kullanılabilen profesyonel bir Excel .NET kitaplığı.

Spire.PDF

.NET (C #, VB.NET, ASP.NET, .NET Core, Xamarin) uygulaması içinde herhangi bir harici bağımlılık olmadan PDF dosyalarını oluşturmak, yazmak, düzenlemek, işlemek ve okumak için uygulanan profesyonel bir PDF kitaplığı.

Spire.Presentation

Geliştiricilerin herhangi bir .NET (C #, VB.NET, ASP.NET, .NET Core, Xamarin) uygulamasında PowerPoint belgeleri oluşturmasına, okumasına, yazmasına, değiştirmesine, dönüştürmesine ve yazdırmasına olanak tanıyan profesyonel bir PowerPoint® uyumlu kitaplık.

Spire.Email

Geliştiricilerin herhangi bir .NET (C #, VB.NET, ASP.NET, .Net Core, .Net Standard, MonoAndroid, Xamarin iOS) uygulamasında e-postaları oluşturması, okuması ve işlemesi için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir E-posta kitaplığı.

Spire.Barcode

1D ve 2D barkodlar oluşturmak, okumak ve taramak için .NET geliştiricileri (C #, VB.NET, ASP.NET, .NET Core, .Net Standard, MonoAndroid, Xamarin.iOS) için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir barkod kitaplığı.

Spire.Office for Java

Geliştiricilerin Word, Excel, PowerPoint ve PDF belgeleri oluşturmasına, düzenlemesine, dönüştürmesine, yazdırmasına ve Java uygulamalarında 1D ve 2D barkodlar oluşturmasına ve taramasına olanak tanıyan bağımsız bir Office kitaplığı.

Spire.Doc for Java

Geliştiricilerin Microsoft Office kullanmadan Word belgelerini oluşturmasına, dönüştürmesine, değiştirmesine ve yazdırmasına olanak tanıyan profesyonel bir Java Word API.

Spire.XLS for Java

Geliştiricilerin Microsoft Office veya Microsoft Excel kullanmadan Excel çalışma sayfalarını oluşturmasına, yönetmesine, değiştirmesine, dönüştürmesine ve yazdırmasına olanak tanıyan profesyonel bir Java Excel API.

Spire.PDF for Java

Geliştiricilerin, Adobe Acrobat kullanmadan Java uygulamalarında PDF belgelerini okumasına, yazmasına, dönüştürmesine ve yazdırmasına olanak tanıyan bir PDF Java API.

Spire.Presentation for Java

Bir PowerPoint API, geliştiricilerin Java uygulamaları (J2SE ve J2EE) içinde PowerPoint dosyaları oluşturmasına, okumasına, düzenlemesine, dönüştürmesine ve yazdırmasına olanak tanır.

Spire.Barcode for Java

Geliştiricilerin Java uygulamaları içinde 1D ve 2D barkodlar oluşturması, okuması ve taraması için tasarlanmış bir barkod Java API.

Spire.Office for WPF

Spire.Office for WPF, WPF için Spire.Doc, WPF için Spire.XLS, WPF için Spire.PDF, WPF için Spire.DocViewer ve WPF için Spire.PDFViewer içeren tüm E-iceblue WPF API’lerinin bir derlemesidir.

Bu WPF API paketi, Microsoft Word ve Excel belgelerini ve tüm PDF belgelerini WPF uygulamalarınızla tam olarak kontrol etmenize yardımcı olabilir.

Bu güçlü WPF API paketini, istediğiniz zaman MS Word / XLS, PDF belgeleri oluşturmak, okumak, yazmak ve değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Spire.Doc for WPF

Spire.Doc for WPF, WPF platformunda çalıştırılan bir MS Word API’sidir ve sisteme Microsoft Office Word yüklenmeden çok çeşitli kelime belge işleme görevlerine kolayca ve profesyonel bir şekilde erişebilir. Gelişmiş yetenek ve kalite ile Spire.Doc for WPF, kelime içeriği formatı ve stilini ayarlama, kelime dosyasını şifreyle şifreleme / şifre çözme, çeşitli içerik türlerini ekleme gibi farklı yönlerden kelime belge görüntüleme, paketleme ve güvenlik için entegre hizmetler sağlar.

Spire.DocViewer for WPF

Spire.DocViewer for WPF, bağımsız bir Word Viewer WPF API’sidir. Gömülü sınıf kitaplığı, geliştiricilerin C # / VB.NET’te Word dosyalarının tüm sürümlerini görüntülemek, dönüştürmek ve etkileşimde bulunmak için kendi WPF uygulamalarını kolayca oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Spire.XLS for WPF

Spire.XLS for WPF, geliştiricilerin / programcıların Excel dosyalarını WPF uygulamalarıyla çalıştırmalarına olanak tanıyan profesyonel ve güçlü bir Excel API’sidir.

WPF için Spire.XLS, geliştiricilerin Excel dosyalarını hızlı bir şekilde oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanır. Geliştiriciler Excel’i hücre biçimlendirme, sayfa düzeni, veri sıralama ve filtreleme, grafik ve formüllerde kontrol edebilir. Ayrıca, geliştiriciler bu API’yi veri tabanından Excel’e veri aktarmak ve Excel’den veri tabanına veri aktarmak için kullanabilir.

Spire.PDF for WPF

Spire.PDF for WPF, WPF uygulamalarınızın Adobe Acrobat kullanmadan PDF belgelerini okumasını, yazmasını ve değiştirmesini sağlayan bir WPF PDF API’sidir. Herhangi bir 3. parti kütüphaneye ihtiyaç duymayan tamamen bağımsız bir kütüphanedir. Bu profesyonel WPF PDF API, kullanıcıların PDF belgelerini tam olarak kontrol etmesini sağlar.

Spire.PDFViewer for WPF

Spire.PDFViewer for WPF, geliştiricilerin PDF belgelerini Adobe Reader olmadan WPF uygulamalarıyla görüntülemelerini sağlayan güçlü bir WPF PDF Görüntüleyici denetimidir. PDF / A-1B, PDF / X1A gibi PDF belgelerini yüklemek ve görüntülemek ve hatta yazdırma, yakınlaştırma vb. Desteği ile akış, dosya ve bayt dizisinden şifrelenmiş olarak kullanılabilir.

E-iceblue hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın