Devolutions

KAOSU
KONTROL EDİN

Devolutions
Ürünler

Şirketlerin %99’u küçük ve orta boy işletmelerdir (KOBİ’ler). Buna karşın, sınıfının en iyisi olan neredeyse tüm erişim yönetimi, parola yönetimi ve uzaktan bağlantı yönetimi çözümleri, çoğu KOBİ için çok pahalı ve karmaşıktır. Bu da onları güvenlik açıklarına ve uyum ihlallerine karşı savunmasız bırakır, üretkenliklerini ve rekabet güçlerini azaltır ve ileri gitmeleri gerektiğinde onları geri götürme riski vardır.

KOBİ’leri ihmal etmenin ve onlara iş ortamında “ikinci sınıf vatandaş” gibi davranmanın düşünülemez olduğuna inanan Devolutions, bununla ilgili çözümler geliştirmiştir.

Devolutions, dünyanın her yerinden BT uzmanlarına güçlü çözümler sunan lider bir yazılım şirketidir. Şirket, sistem yöneticilerinin ve BT uzmanlarının ortamlarını yönetmelerine ve günlük görevlerini daha iyi gerçekleştirmelerine yardımcı olan üst düzey çözümler sunmaya kararlıdır. Devolutions, Windows, Mac, iOS ve Android’de bulunan eksiksiz bir uzaktan bağlantı ve parola yönetimi çözümü sunar.

Ürünler

Remote Desktop Manager
Password Hub
Password Server
Wayk

Remote Desktop Manager

Uzaktan Bağlantılar ve Şifreler Her Yerde! Uzaktan Bağlantıları Merkezileştirin, Yönetin ve Güvenli Duruma Getirin…

BT bölümleri, sürekli büyüyen kurum içi ve kurum dışı sunucu, bilgisayar ve aygıt envanterine erişimi yönetmekten ve denetlemekten sorumludur. Yine de, birden fazla uzaktan bağlantı aracı ve parola yöneticisi kullanmak, verimsiz, sinir bozucu ve güvensizdir. BT uzmanları, sistem yöneticileri ve yardım masası teknisyenleri, kolayca çözülecek işler yerine, süreğen bir kaosla savaşıyor. Çözüm, uzak bağlantı teknolojilerini, uzak makine verilerini, parola yönetimini ve erişim denetimini güvenli, ölçeklenebilir ve kullanımı son derece kolay olan bir platformda merkezileştirmektir.

Password Hub

Takımlar ve İşletmeler için Parola Yönetimi. İşletme-Kullanıcı Şifrelerini Saklayın ve Yönetin…

Devolutions Password Hub, takım çalışması yapılan ortamlar için son derece güvenli, esnek ve kullanımı kolay bulut tabanlı bir parola yönetimi çözümüdür.

İçeriden gelen tehditlerin ve veri ihlallerinin neden olduğu artan riskleri azaltmak ve aynı zamanda giderek daha katı olan denetim ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için kuruluşların hassas bilgileri ve ayrıcalıklı erişimi kontrol etmesi ve izlemesi gerekir. Yine de aynı zamanda, kuruluşların kritik varlıkları güvende tutma ile kullanıcıların üretken ve verimli olmalarını sağlama arasında bir denge kurmaları gerekir.

Devolutions Password Hub, her iki dünyanın da en iyisini sunar: sezgisel ve optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi ile sağlam kurumsal düzeyde parola yönetimi güvenliği.

Password Server

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi. Ayrıcalıklı Hesaplara Erişimi Güvence altına alın, Denetleyin ve İzleyin…

Ayrıcalıklı hesaplara erişimi yönetmek ve kontrol etmek, boyutu ne olursa olsun her kuruluş için son derece önemlidir. İçeriden gelen tehditler ve veri ihlalleri endişesi arttıkça, çözümlere olan talep de tüm zamanların en yüksek düzeyine ulaşıyor. Ne yazık ki, mevcut ayrıcalıklı erişim yönetimi çözümlerinin çoğu, öncelikle büyük ölçekli kuruluşların gereksinimlerini karşılamaya odaklanmıştır. Bu çözümler, KOBİ’lerin özel gereksinimlerine daha az uygun çözümlerdir; çünkü bunlar aşırı karmaşık, dağıtılması zor ve pahalı çözümlerdir. Bu ikilem, Devolutions’ı özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin artan gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış bir dizi çözüm oluşturmaya iten şeydi.

Ayrıcalıklı Erişim

KOBİ’lerin artan ihtiyaçları için tasarlanmış sağlam, dağıtımı kolay ve uygun fiyatlı bir şirket içi çözüm.

Wayk Now

Son Kullanıcılara Uzaktan Destek Sağlayın…

Bireyler, Yardım Masaları ve Teknisyenler için Anında Uzak Masaüstü.

Devolutions hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın