WinRAR

Sıkıştırmanın En İyi Yolu…

Winrar

Tek Bir Programla Sıkıştır, Şifrele, Paketle ve Yedekle

Dünya çapındaki 500 milyonu aşkın kullanıcısı, WinRAR‘ı günümüzün en popüler sıkıştırma programı yapmaktadır..

Verimli ve güvenli bir dosya transferi, daha hızlı e-posta iletimi ve iyi düzenlenmiş bir veri depolaması için gerekli olan dosya sıkıştırmanın daha iyi bir yolu yoktur.

RAR ve WinRAR, Windows 7 (TM) ve diğer işletim sistemlerine tamamen uyumludur. 50’den fazla dilde hem 32bit, hem de 64bit versiyonlarında mevcuttur. Ayrıca WinRAR, Unicode kullanan tüm ülkelerde tamamen kabul edilmiş tek sıkıştırma programıdır.

  • WinRAR içinde entegre olmuş birçok fonksiyon ile arşivlerinizi düzenlemenize yarayan güçlü bir sıkıştırma programıdır.
  • Sıkıştırma söz konusu ise, WinRAR sizi en öne geçirir. Sürekli olarak daha küçük arşivler üreten WinRAR rakiplerinden daha hızlı sıkıştırır. Böylece depolama alanından, taşıma maliyetinden ve değerli çalışma zamanınızdan tasarruf edersiniz.
  • WinRAR tüm popüler sıkıştırma formatlarını destekler (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
  • WinRAR çoklu ortam (multimedya) dosyaları için de idealdir. WinRAR bu tür dosyaları otomatik olarak tanır ve en iyi sıkıştırma metodunu seçer. Özel sıkıştırma algoritması multimedya dosyalarını, yürütülebilir dosyaları ve nesne kütüphanelerini özellikle iyi sıkıştırır.
  • WinRAR arşivleri parçalara ayırmanıza olanak sağlar, böylece bu parçaları ayrı ayrı birçok diske kaydedebilirsiniz.
  • WinRAR internet üzerinden dosya göndermek için de idealdir. 128 bit parola şifreleme ve onaylanmış imza teknolojisi ile WinRAR size dosya gönderirken aradığınız güven ve huzuru verecektir.
  • WinRAR bir shareware’dır, yani programı yakından inceleme şansına sahipsiniz. WinRAR‘ı kullanmak ilk 40 gün tamamen ücretsizdir.
  • WinRAR lisansı tüm dil ve işletim sistemleri için mevcuttur. Birden çok lisans satın almışsanız, bunları kişisel ihtiyaclarınızı karşılayacak şekilde değişik versiyonlar halinde kullanmanız bile mümkündür.

WinRAR hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın