Steema

Karmaşık Sorunları Grafiklerle Basitleştirin…

Steema
Ürünler

Steema Software’in kuruluşu, şu an hala şirketin CEO’su olarak görev yapan David Berneda’nın 1995 yılında Delphi 1.0 için TeeChart 1.0’ı geliştirmesine kadar gider. Şirketin Merkezi Barselona yakınlarındaki Girona’dadır.

TeeChart VCL for Delphi, süreç içinde endüstri tarafından Delphi için en iyi grafik kütüphanesi olarak tanındı ve Informany Group’un bu alandaki ödülünü yedi yıl üstüste kazandı. Bugün Embarcadero (önceki adıyla Borland) tarafından Delphi, C ++ ve HTML5 Builder RAD Studio IDE’lerinde paketlenmek üzere seçilen tek yerel VCL grafik aracıdır.

Bunu diğer başarılı ürünler takip etmiş ve geniş bir geliştirme ortamı seti desteklenir duruma gelmiştir. TeeChart, bugün Microsoft Visual Studio, Office, .NET, Java, PHP platformlarına ve yerel Javascript-HTML5’te kullanılmakta olup finansal ve bilimsel uygulamalar, iş uygulamaları ve gerçek zamanlı uygulamalar için hızlı, kullanımı kolay ve eksiksiz grafikler sunmaktadır.

Ürünler

Grafik Geliştirme
Mobil Grafikler
Izgara Geliştirme
İş Zekası

TeeChart Pro VCL / FMX

RAD Studio, Delphi, C++Builder, FireMonkey için

TeeChart grafik kütüphanesi, veriyi yüzlerce farklı grafik tipinde, 2 veya 3 boyutlu görselleştirmeniz için 56 matematiksel, istatistiksel ve bilimsel fonksiyon sunar. Sınırsız sayıda eksenden bilgi alabilir ve 30 ayrı palet seçebilirsiniz.

TeeChart for .NET

Bu paket; Visual Studio.Net, ASP.NET, WinForms/MVC, WPF, UWP, Xamarin, iOS, Android platformlarında çalışır ve finans, bilimsel ve istatistik dünyasından gelen sayısız grafik taleplerini eksiksiz bir biçimde karşılar.

TeeChart Pro ActiveX

Bu paket Visual Studio.NET’in OCX Unicode sürümü, Visual Basic, Visual Studio 6 ve IIS/ASP içindir.

TeeChart Pro ActiveX paketi, veriyi yüzlerce farklı grafik tipinde, 2 veya 3 boyutlu görselleştirmeniz için 56 matematiksel, istatistiksel ve bilimsel fonksiyon sunar. Sınırsız sayıda eksenden ve 14 toolbox bileşeninden bilgi alabilirsiniz. Bu paket çok görevli kontrol panelleri (dashboard) oluşturmak için idealdir.

TeeChart for JAVA

Tüm Java programlama ortamları için

TeeChart for Java, Java geliştiricileri için kapsamlı bir Grafik bileşen kütüphanesidir. Müşterilerin grafik alanındaki beklentilerinin 10 yılı aşan deneyimi üzerine kurulmuş olan bu paket son derece taşınabilirdir ve tüm standart Java programlama ortamlarında kullanılabilir.

TeeChart for PHP

Delphi for PHP dahil olmak üzere tüm PHP geliştirme ortamları için

TeeChart for PHP, PHP için nesne tabanlı bir grafik bileşenidir. Tümüyle PHP ile yazılmış olan bu kütüphane, herhangi bir PHP komutu ile kullanılmaya hazırdır.

TeeChart for Javascript / HTML5

HTML5 Canvas JavaScript Grafik Kütüphanesi

Bu paket; HTML5 Canvas ögesini kullanan doğal JavaScript formatındaki tüm uyumlu tarayıcılarda grafik çizmenizi sağlayan bir grafik kütüphanesidir.

TeeChart for Xamarin.Android

TeeChart for .NET kodundan yararlanılarak Xamarin for Android ile geliştirilmiş olup C# sürümünü kullanır

Xamarin için TeeChart Grafik bileşenleri, mobil uygulamalarda veri görselleştirme için özelleştirilebilir araçlarla en yaygın grafik türleri, göstergeler ve haritalar sunar.

TeeChart for Xamarin.iOS

Mac iOS platform, iPhone ve iPad’ler için

Xamarin.iOS için TeeChart grafik bileşenleri, mobil uygulamalarda veri görselleştirme için özelleştirilebilir araçlar da içeren yaygın ve özel grafik türleri, göstergeler ve haritalar sunmaktadır.

TeeChart Java for Android

Google’ın Android platformu için grafik kütüphanesi

Bu kütüphane doğal Android Java ile yazılmış olup, 2 ve 3 boyutlu formatlarda aralarında dilim, çizgi, nokta, sütün, alan gibi grafik tiplerini ve haritaları destekler.

TeeChart Java for Xamarin.Forms

iOS.Android and Universal Windows (UWP) platformları için

Xamarin.Forms için TeeChart grafik kütüphanesi aynı kod tabanından iOS, Android and Universal Windows Platformlarına (UWP) çapraz platform desteği sunar. Böylelikle her bir ürün için ayrı modüle ihtiyaç duyulmaz.

TeeChart Pro VCL / FMX

RAD Studio, Delphi, C++Builder, FireMonkey platformlarında çalışan TeeChart grafik kütüphanesi, veriyi yüzlerce farklı grafik tipinde, 2 veya 3 boyutlu görselleştirmeniz için 56 matematiksel, istatistiksel ve bilimsel fonksiyon sunar. Sınırsız sayıda eksenden bilgi alabilir ve 30 ayrı palet seçebilirsiniz.

TeeChart Pro VCL / FMX

RAD Studio, Delphi, C++Builder, FireMonkey platformlarında çalışan TeeChart grafik kütüphanesi, veriyi yüzlerce farklı grafik tipinde, 2 veya 3 boyutlu görselleştirmeniz için 56 matematiksel, istatistiksel ve bilimsel fonksiyon sunar. Sınırsız sayıda eksenden bilgi alabilir ve 30 ayrı palet seçebilirsiniz.

Steema hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın