ORPALIS

Belge Görüntüleme ve Belge Yönetimi için Yenilikçi Çözümler

Orpalis
Ürünler

ORPALIS, büyük ölçekli belge tabanlı süreçleri ve belge görüntülemeyi otomatikleştirmek konusunda uzmanlaşmış, hızla büyüyen özel bir şirkettir.

ORPALIS, görüntüleme teknolojilerinde dünya çapında bilinen lider “GdPicture.NET” markası altında yayınlanan kapsamlı belge görüntüleme ve belge yönetimi araçları serisini geliştirmeyi sürdürüyor.

2011’de genel kullanıma yönelik yeni bir ürün serisinin başlangıcını belirten PaperScan tarayıcı yazılımının piyasaya sürülmesiyle başlayan süreç, 2016’da ORPALIS PDF OCR Pro yayımıyla sürüyor.

Genel kullanıma yönelik ORPALIS uygulamaları, ORPALIS‘in amiral gemisi ürünü olan GdPicture.NET SDK’sına dayanmaktadır.

ORPALIS araç takımları ve uygulamaları, dünyanın her yerindeki yüz binlerce müşteri tarafından kullanılıyor. Bunlar arasında IBM, Dell, Philips, Siemens, Xerox, Philip Morris, Fujifilm ve Thomson Reuters gibi FORTUNE 500 şirketleri bulunuyor.

Ürünler

PaperScan
PDF Reducer 3
GdPicture.Net
PDF OCR
DocuVieware

PaperScan Tarayıcı Yazılımı, tek bir fikre odaklanan güçlü bir TWAIN & WIA tarama uygulamasıdır. Belge oluşturmayı herkes için çok kolay bir iş durumuna getirmektedir.

Depolama, paylaşım ya da hızlı web görüntüleme için daha küçük PDF’lere mi gereksiniminiz var?

PDF’lerinizi ve resimlerinizi küçültmek için tek tek dosyaları ya da tüm klasörleri seçmek için ORPALIS PDF Reducer’ı kullanın.

Hızlı bir web görünümüne izin verecek biçimde PDF’leri bir çırpıda web üzerinde yayınlayın ya da sadece internet üzerinden gönderirken zamandan kazanın.

Herşeyi gerçekten hızlıca yapın!

WinForms, WPF ve Web Geliştirme için Telif Ücretsiz Belge Görüntüleme SDK ve Görüntü İşleme SDK’sı.

GdPicture.NET; Winform, WPF ve web uygulamalarında kullanılabilen tam özellikli ve % 100 telifsiz görüntüleme SDK’larından oluşan bir pakettir.

32-bit ve 64-bit desteği ile native .NET ve COM / ActiveX bileşenleri olarak sunulan bu araç seti geliştiricilerin C#, VB.NET, Microsoft Access, Delphi, C++ (Managed & MFC), Visual Basic 6, Visual Foxpro’da yazılan uygulamalardan belgeler oluşturmasını, görüntülemesini, yakalamasını, düzenlemesini ve yazdırmasını sağlar.

GdPicture.NET‘i kullanarak, programlarınız belgeleri görüntüleyebilir, TWAIN veya WIA tarayıcılarından görüntüler edinebilir, görüntü işleme, optik karakter tanıma, MICR ve görüntü işleme ve belge görüntüleme alanlarının tüm alanlarını kapsayan diğer birçok özelliği gerçekleştirebilir.

GdPicture.NET teknolojisi, başta HDR , JPEG2000, DICOM, JBIG2, PSD, JPEG, TIFF, PNG ve RAW kamera dahil olmak üzere, 1 bit ile 128 bit arasında 90’dan fazla vektör ve bitmap görüntü formatını destekler.

GdPicture.NET GdPicture.NET, Visual Studio 2003’ten Visual Studio 2017 ve Embarcadero RAD Studio’ya kadar .NET veya ActiveX bileşenlerini destekleyen herhangi bir 32 bit ve 64 bit Windows geliştirme ortamında kullanılabilir.

Tüm belgelerinizi aranabilir PDF’lere dönüştürün!

Taranan belgeler ve görüntüler artık yenilikçi bir dönüşüm motoru sayesinde göz açıp kapayıncaya kadar aranabilir.

Tam Özellikli HTML5 Görüntüleme ve Belge Yönetimi Çözümü

Delphi for PHP dahil olmak üzere tüm PHP geliştirme ortamları için

DocuVieware, geliştiricilerin bilgisayar, akıllı telefon ve tabletler dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan erişilebilecek belge yönetimi ve/veya doküman yönetimi web uygulamalarını hızlı bir şekilde üretmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

DocuVieware, herhangi bir modern web tarayıcısı ile hızlı ve temiz belgeler oluşturabileceğiniz, ayak izi bırakmayan (” zero-footprint” ) ve platformdan bağımsız bir çözümdür. Basit bir belge görüntüleyiciden daha fazlası olan DocuVieware’de ek açıklamalar, küçük resimler ve içeriğe dayalı vurgulama sonuçları ekranı ile gelen güçlü bir arama özelliği de vardır.

DocuVieware kullanarak geliştirdiğiniz programlarınızla belgeleri görüntüleyebilir, TWAIN tarayıcılarından görüntüler alabilir, görüntü işleme, optik karakter tanıma, MICR ve görüntü işleme ve belge görüntüleme alanlarındaki diğer birçok işlevi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü tamamen özelleştirilebilir, böylece geliştiriciler mükemmel kullanıcı deneyimi ve üretkenlik araçlarıyla dolu uygulamalar oluşturabilirler.

DOCX, PDF, TIFF, JPEG ve SVG dahil olmak üzere 100’den fazla vektör, raster ve meta dosya formatlarını destekler.

DocuVieware bir istemci tarafı API (JavaScript) ve bir sunucu tarafı API (AJAX ASP.NET) ile gelir ve ASP.NET Web Forms, ASPX MVC ve MVC Razor gibi çeşitli entegrasyon türlerini destekler.

ORPALIS Laboratuvarlarına Hoş Geldiniz!

ORPALIS Labs, web sitemizin en yeni bölümüdür: ekibimiz tarafından tasarlanan ve yaratılan ücretsiz ve deneysel projelere adanmış yaratıcı bir alan. Ayrıca en son ürünlerimizi beta aşamasında bulacağınız yer.

ORPALIS hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın