JRebel by Perforce

Devrimci Geliştirme Araçları

Perforce
Ürünler

“Yazılım dünyayı yiyor” diyor Netscape kurucusu ve teknoloji yatırımcısı Marc Andreessen. Satır satır, donanım kod tarafından öğütülüyor, ve Java aç ağızlardan oluşan devasa bir ordu tarafından konuşuluyor.Gene de, programlama dilinin 1996’daki ortaya çıkışından beri, geliştiriciler Java’yı kendi makinelerinde yazmak ve ardından test edilmesi için uzak sunuculara yüklemek zorundaydı.

Yeniden yükleme cehennemine sıkışıp kalmış kodlamacılar için bir bardak soğuk su olacak fikir 2006 yılında Estonya’da doğdu. Jevgeni Kabanov’un Java’nın temel problemini -yeniden yükleme darboğazı- ele almak için bir yol buldu. Bu görüşü, bir şirkete ve kullanmayan akıllı bir Java ekibi bulamayacağınız iki ürüne yol açtı. Başka bir deyişle, büyü tuttu.

Dünyanın her yerindeki binlerce firmadaki geliştiriciler JRebel kullanarak koddaki değişiklikleri uygulama sunucusuna yeniden yüklemeden anında görebiliyorlar.

Sonuç ne mi? Güzel kod yazıp test eden mutlu kodlamacılar. Tüm bu güzel, üretkenlik artıran kod sayesinde zaman ve para tasarrufunun keyfini süren mutlu müşteriler.

Bugün, Perforce 150’den fazla kişiden küresel bir ekibin sevgiyle üzerinde çalıştığı bir ürün. Şirketin pazarlama kalbi Boston, Massachusetts’de atarken, geliştirme ayağımız Estonya’daki iki ofisimizde -Tallinn ve Tartu- sağlam bir şekilde yere basıyor ve hızla büyüyor. Aynı zamanda Prag, Çek Cumhuriyeti’nde de bir kolumuz var.

Geliştiricilerin yaşamını iyileştirmeye kararlıyız, ve şimdi 80+ ülkede, 5200’den fazla müşterimizde 65,000’den fazla etkin kullanıcımız var – Fortune100 listesinin %36’sı da bunun içinde.

JRebel ile Daha İyi Java Uygulamalarını Daha Hızlı Oluşturun

JRebel, Java ekiplerine yılda ortalama bir ay kodlama süresi kazandırır. Yeniden dağıtımları beklemeyi bırakın. Kod değişikliklerini anında yeniden yükleyin.

ŞİMDİ ÜCRETSİZ DENEYİNDEMOYU İZLEYİN

ELMER Yazılım JRebel’in Türkiye Yetkiki Satıcısıdır. Kurumsal çözümler için bizimle iletişime geçiniz.

Ürünler

JRebel
XRebel

JRebel

JRebel kodlama yönteminizi sonsuza dek değiştirecek. JRebel, 65.000’den fazla Java geliştiricisine uygulamalarını yeniden başlatmalarına gerek kalmadan, kod değişikliklerin etkisini anında görmelerini sağlayarak değerli zaman kazandırır. Gerçekten.

XRebel

XRebel, Java EE geliştiricilerine uygulamaları içindeki sorunları yazılım geliştirme döngüsünün erken aşamasında bulmaları için yardımcı olur. Geliştirme sırasında XRebel tarafından izlenen veri, geliştiricilere sorunları en ucuz maliyetle çözmek için gerekli bilgiyi verir!

JRebel by Perforce hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın