Gizlilik Politikası

Elmer Yazılım Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti., web sitesi üzerindeki iletişim formunu doldurarak, e-posta göndererek, anlık yardım uygulaması ile ilettiğiniz ya da telefon ile çalışanlarımıza verdiğiniz, ad ve soyad, e-posta adresi, iletişim adresi ve telefon numarası vb. bilgileri yalnızca bilgilendirme, teklif verme, ürün ve fatura teslimi ve izin verdiğiniz durumlarda ürün ve hizmet duyuruları için kullanır.

Bilgileriniz, istediğiniz ürün ve hizmetlerin yerine getirilmesi için gerekli olan bilgilerinizle sınırlı olmak koşuluyla yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımızla paylaşılabilir. Bilgileriniz, yasaların zorunlu kıldığı durumlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

Web sitemiz üzerinde başka web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Web sitemiz üzerindeki iletişim formu, e-posta adresi, anlık ve çevrimdışı yardım uygulamasından yalnızca ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi almak, teklif istemek ve bilgilerinizi güncellemek amacıyla bilgi girişi yapılmaktadır.

Web sitemize girilen bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, güvenilir bir sistem ve İnternet altyapısı için gerekli önlemler alınmıştır.

Kişisel verilerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamındaki kişisel verinizin kullanımı ve korunmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.