Developer Summit 2020 – JetBrains Ödüllü Yarışma

Etkinlik Tarihi: 21-22 Kasım 2020

Artık gelenekselleşmiş olan “eğlenceli yarışma”mızı JetBrains’in sponsorluğunda bu etkinlikte de yapacağız. Yarışma “Mentimeter” uygulaması üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle katılımcıların cep telefonlarında bu uygulamanın yüklü olması gereklidir. (Google Playstore veya AppleStore’dan indirebilirsiniz).

Yarışmaya masa üstü bilgisayarlardan da katılmak mümkündür. Bunun için menti.com adresine gidilir ve yarışma için ilan edilen PIN kodu girilir ve beklenir.

Bu etkinlikte 21 Kasım 2020 Cumartesi günü 2 yarışma yapacağız, ilki saat 13:00’de ikincisi de saat 18:00’de sunumlar bitince yapılacak. PIN kodları saat 12:50’de ve 17:50’de firmamızın Discord kanalından ilan edilecek ve ayrıca genel duyuru da yapılacak. Bizi takip edin!

Katılımcılardan ilk 5’e girenler JetBrains’den istedikleri bir IDE’nin bireysel kullanıcı lisansı (Rider, ReSharper, IntellijIDEA, WebStorm, Pycharm, … hangisini isterlerse) kazanacaklar. İlk 10’a girenlere de JetBrains T-Shirt hediye edilecek. Kayıt zorunlu değildir ama bu fırsatı kaçırmak istemeyenler kayıtlarını iletişim formunu doldurarak şimdiden yaptırabilirler!
https://www.elmer.com.tr/iletisim/ (Önemli : Konu alanına lütfen YARIŞMA yazın.)