Allround Automations

Oracle Geliştiricileri için Gerçek Çözümler

Allround Automations
Ürünler

Enschede, Hollanda merkezli Allround Automations, 1989 yılında kurulmuş özel bir şirkettir. Allround Automations, 172 ülkede 58.000’den çok şirkette ve kuruluşta 430.000’den çok kullanıcının kullandığı Oracle geliştirme araçları konusunda lider bir sağlayıcıdır.

Oracle Geliştirme Araçlarında Lider

Allround Automations‘ın vizyonu basittir: Oracle geliştiricileri için uygun bir fiyata yararlı araçlar sağlamak ve ürün geliştirme ve müşteri desteğine yatırım yapmaya odaklanmak. Bu vizyon Allround Automations ve ürünlerini Oracle geliştirme toplumunda değerli bir varlık haline getirmiştir.

Müşteriler

Allround Automations ürünleri, içinde finansal hizmetler, e-ticaret, ilaç, eğitim, sağlık, telekomünikasyon, askeri ve yazılım şirketleri bulunan sektörlerde kullanılmaktadır. Şu anda Fortune 100 şirketlerinin %64’ü, Wal-Mart, BP, Ford, Coca-Cola, General Electric, Citigroup, Siemens, Verizon, Deutsche Bank, American Electric Power, Motorola, Boeing ve McKesson gibi şirketleri içeren 100 küresel şirketin %70’i Allround Automations ürünlerini kullanmaktadır.

Ürünler

PL/SQL Developer
Direct Oracle Access

PL/SQL Developer

PL / SQL Developer, paketler, tetikleyiciler vb. gibi Oracle PL / SQL depolanan program birimlerini geliştirmek, test etmek, hata ayıklamak ve en uygun duruma getirmek için bir Entegre Geliştirme Ortamıdır. PL / SQL Developer, bir geliştiricinin yaşamını kolaylaştırmak için bağlama duyarlı yardım ve veri tabanı nesnesi açıklamaları, söz dizimi vurgulama, veri sorgulama ve düzenleme, grafik tarayıcı ve diğer işlevler içerir.

Güçlü PL/SQL Düzenleyici
Söz dizimi vurgulama, SQL ve PL/SQL yardımı, nesne açıklamaları, kod yardımcısı, derleyici ipuçları, yeniden düzenleme, PL/SQL güzelleştirici, kod içerikleri, kod hiyerarşisi, kod katlama, köprü gezinme, makro kitaplığı ve diğer birçok karmaşık özellik ile Unicode uyumlu editör, en istekli kullanıcılara bile seslenecek.

Bütünleşik Hata Ayıklayıcı
Bütünleşik hata ayıklayıcı, isteyebileceğiniz tüm özellikleri sunar: Step In, Step Over, Step Out, Run Until Exception, Breakpoints, View & Set Variables, View Call Stack, vb. Tetikleyiciler ve nesne türleri dahil olmak üzere herhangi bir program biriminde herhangi bir değişiklik yapmadan hata ayıklayabilirsiniz.

PL/SQL Güzelleştirici
PL/SQL Güzelleştirici, SQL ve PL/SQL kodunuzu kullanıcı tanımlı bir kurallar dizisi aracılığıyla biçimlendirmenize olanak tanır. Bir dosyayı derlediğinizde, kaydettiğinizde ya da açtığınızda kodunuz otomatik olarak güzelleştirilebilir. Bu özellik, kodlama verimliliğinizi ve büyük proje ekiplerinde çalışıyorsanız PL/SQL kodunuzun okunabilirliğini artıracaktır.

Direct Oracle Access

Oracle uygulamalarını geliştirmek için Borland Delphi ya da C ++ Builder kullanıyorsanız, Direct Oracle Access bileşen seti, bu mükemmel geliştirme aracı ile veritabanı sistemi arasında kesintisiz bir entegrasyon sağlamanıza yardımcı olabilir. Uygulamanız her iki üründen maksimum yarar sağlayacaktır, ayrıca uygulama geliştirme süreci aşağıdaki temel özelliklerden de yararlanacaktır:

 • Yüksek performans
 • Kolay uygulama dağıtımı
 • Oracle paket desteği
 • Paket sihirbazı
 • TOracleDataSet
 • Örnek moduna göre sorgu
 • Oracle izleme
 • Uyarı olayları
 • SQL komut dosyaları
 • Gelişmiş kuyruklama
 • Oturum takibi
 • Oracle’a özgü özellikler için destek

Allround Automations hakkında ayrıntılı bilgi için

Tıklayın